Warning: Creating default object from empty value in /plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 387
Piaskowanie Samochodów Zabytkowych | TS Stempowski - Piaskowanie aut samochodów ciężarowych i osobowych przyczep naczep aut zabytkowych silników części w Szczecinie | Piaskowanie-Aut.pl
poniedziałek, sierpnia 21, 2017
Polish Danish English German
PIASKOWANIE SAMOCHODÓW - Osobowych - Ciężarowych - Zabytkowych - Karoserii - Felg - Części
Usługi Piaskowania i Inne Piaskowanie Aut Zabytkowych

Piaskowanie Samochodów Zabytkowych

Korozja to ogólna nazwa procesu niszczącego mikrostrukturę materiału prowadzącego do zniszczenia materiału. Procesy korozyjne zachodzą pod wpływem reakcji chemicznych i elektrochemicznych na połączeniu materiału i środowiska.

Korozja, to zmora każdej powierzchni metalowej, a szczególnie boli, gdy widzimy efekty rdzy na tak pięknych autach, jakimi są samochody zabytkowe. Metoda piaskowania pozwala usunąć wszelkie powierzchnie metalowe, zaatakowane korozją, by móc te piękne auta poddać dalszemu procesowi odrestaurowania. Firma TS Tomasz Stempowski ma szczególne podejście do tych starych, ale  pięknych samochodów.

O tym jak Firma TS Tomasz Stempowski podchodzi szczególnie do piaskowania samochodów  o charakterze zabytkowym, chcemy pokazać na wyrywkowym fragmencie naszych  metod.

Przeglądamy całą karoserię. Staramy się nie piaskować całej karoserii, tylko te miejsca dotknięte korozją, jeśli w blachach poszyciowych nie ma korozji, to z doświadczenia wiemy, że nie ma potrzeby, by je  ich piaskować, ponieważ są szczególnie narażone na odkształcenia.  Zwracamy uwagę na  spód samochodu, na nadkola, komorę silnika, a szczególnie miejsca zagięć, spawów i innych połączeń blach, do których nie można dojść inaczej.  W miejscach wstawek i spawania blach, najpierw szlifujemy spoinę, a następnie piaskujemy. Wszelkie otwory w podłużnicach powinny być zatkane, aby piasek z piaskowania nie pozostał wewnątrz, powoduje to zatrzymanie na dłużej wilgoć wewnątrz profili, choć staramy się piaskować np. polgritem –żużel pomiedziowy, chłonie mniej wilgoci. Do piaskowania staramy się używać ścierniwa drobnego, ponieważ  chropowatość powierzchni nie powinna przekraczać 1/3 sumarycznej grubości pokrycia przeciw korozyjnego, a tym samym powierzchnia piaskowana jest gładsza, a tym samym mniej podatna na działanie korozji.

piaskowanie zabytkowego samochodu osobowego

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszej  Firmy TS Tomasz Stempowski, zapewnimy wysoką jakość i profesjonalne traktowanie powierzonych nam do piaskowanie samochodów zabytkowych.

Do każdego materiału dobieramy odpowiednią technologię i ścierniwo. Nasze usługi oraz produkty kierujemy do firm z branży motoryzacyjnej, kolekcjonerów  samochodów, a także do włascicieli skorodowanych aut.

Po przeprowadzonym procesie piaskowania, zaleca się jak najszybsze zabezpieczenie oczyszczonej powierzchni przed szkodliwym działaniem powietrza.

W swojej działalności kierujemy się wartościami, które dla Klientów są najważniejsze:
JAKOŚĆ, CZAS WYKONANIA oraz CENA.

Kontakt i Dojazd

mapa

TS Tomasz Stempowski
ul. Husarów 1
(dojazd od Cukrowej)
71-005 Szczecin
tel. 510 026 079
tel. 514 191 672
email: ts@stempowski.pl

Teraz na Stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości 
PIASKOWANIE SAMOCHODÓW - Osobowych - Ciężarowych - Zabytkowych - Karoserii - Felg - Części