Warning: Creating default object from empty value in /plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 387
Zakres Usług | TS Stempowski - Piaskowanie aut samochodów ciężarowych i osobowych przyczep naczep aut zabytkowych silników części w Szczecinie | Piaskowanie-Aut.pl
poniedziałek, sierpnia 21, 2017
Polish Danish English German
PIASKOWANIE SAMOCHODÓW - Osobowych - Ciężarowych - Zabytkowych - Karoserii - Felg - Części
Usługi Piaskowania i Inne

Usługi Piaskowania Samochodów i Inne

Oferta naszej firmy obejmuje  zakresy usług:

Piaskowanie samochodów osobowych

Piaskowanie to rodzaj obróbki ściernej polegające na wygładzeniu, czyszczeniu lub kształtowaniu dowolnej powierzchni strumieniem sprężonego powietrza z dodatkiem drobnego ścierniwa, ta metoda doskonale zastępuje szlifowanie ręczne. W ramach piaskowania oczyszczamy strumieniowo-ciernie różnego rodzaju powierzchnie bez względu na gabaryty, stan zanieczyszczenia oraz rodzaj czyszczonej powierzchni.
Firma TS Tomasz Stempowski posiada duże doświadczenie w piaskowaniu starych karoserii samochodowych, oraz pojedynczych elementów karoserii jak pojedyncze drzwi, tylne klapy lub błotniki.

Po przeprowadzonym procesie piaskowania, zaleca się jak najszybsze zabezpieczenie oczyszczonej powierzchni przed szkodliwym działaniem wilgotnego powietrza, zwracamy też uwagę i zalecamy naszym Klientom, by oczyszczone powierzchnie nie dotykać gołymi dłońmi.
Dlatego taką usługę konserwacji piaskowanych samochodów oraz ich elementów poprzez malowanie natryskowe mamy w naszej pozycji usług, o czym poniżej w opisie ,Malowanie natryskowe’.

 

Piaskowanie samochodów ciężarowych

Piaskowanie powierzchni jest procesem zbliżonym do procesu szlifowania, z tą różnicą, że po piaskowaniu, dana powierzchnia będzie dużo gładsza i precyzyjnie zostaną oczyszczone trudnodostępne miejsca i wgłębienia. Firma TS Tomasz Stempowski jako prężnie działająca firma na rynku szczecińskim posiada duże doświadczenie w regeneracji karoserii samochodów ciężarowych.

Nasza sługa polega na demontażu elementów nadwozia np. zbiornika paliwa, zbiorników powietrza oraz ich piaskowaniu,  a dalej na naprawie uszkodzeń w podwoziu, burt samochodu, zawieszenia  oraz na wypiaskowaniu całej ramy i innych powierzchni przeznaczonych do naprawy.

 

Piaskowanie samochodów zabytkowych

Piaskowanie powierzchni jest procesem zbliżonym do procesu szlifowania, z tą różnicą, że po piaskowaniu, dana powierzchnia będzie dużo gładsza i precyzyjnie zostaną oczyszczone trudnodostępne miejsca i wgłębienia.

Firma TS Tomasz Stempowski jako prężnie działająca firma na rynku szczecińskim posiada duże doświadczenie w regeneracji karoserii samochodów ciężarowych.
Nasza sługa polega na demontażu elementów nadwozia np. zbiornika paliwa, zbiorników powietrza oraz ich piaskowaniu,  a dalej na naprawie uszkodzeń w podwoziu, burt samochodu, zawieszenia  oraz na wypiaskowaniu całej ramy i innych powierzchni przeznaczonych do naprawy.

 

Piaskowanie  elementów karoserii i silnika

Kierujemy naszą usługę piaskowania elementów karoserii i silnika do Klientów indywidualnych z miasta Szczecin oraz  z województwa zachodniopomorskiego. W tej ofercie piaskowania tylko potrzebnych, czasami uszkodzonych  elementów.
Firma TS Tomasz Stempowski proponuje profesjonalne piaskowanie wraz malowaniem natryskowym farbami antykorozyjnymi,  oszczędzając Państwu żmudną pracę ręcznego szlifowania w garażu lub na powietrzu,  a chcemy podkreślić, że poprzez piaskowanie, otrzymujemy powierzchnie gładsze i dokładniej oczyszczone, czego nigdy nie udaję sie osiągnąć poprzez szlifowanie ręczne, a jest to nieosiągalne w trudno dostępnych miejscach.


Piaskowanie i regeneracja felg

O tym jak ważnym elementem w bezpieczeństwie jezdnym są felgi nie musimy nikogo przekonywać. Firma TS Tomasz Stempowski zadba o Państwa felgi w profesjonalnym procesie regeneracji felg, po przez piaskowanie felg, naprawę uszkodzeń oraz konserwację.

 

Ślusarstwo samochodowe

Z wieloletniego doświadczenia wiemy, jak potrzebną  usługą w ślusarstwie samochodowym są wstawki blachy w miejscach ubytku czy mechanicznych uszkodzeń, szczególnie w miejscach mocowania innych zespołów np. napędowych. W swej działalności na terenie miasta Szczecin, jako Firma TS Tomasz Stempowski mająca dobrany personel, jest gotowa do każdego wyzwania, by sprostać potrzebom naszych Klientów.

W dzisiejszych czasach, w  których uwidacznia się daleko posunięte zmechanizowanie pracy, obróbka ręczna wydaje się przeżytkiem. We współczesnym ślusarstwie staramy się wyeliminować pracochłonną obróbkę ręczną, pozostawiając ślusarzowi czynności wykańczania, dopasowywania i składania części w zespoły, a jednak jest to usługa potrzebna, szczególnie przy niewielkich uszkodzeniach blach, gdzie nie musi następować wymiana całego elementu blachy, a wystarczy fachowa naprawa i konserwacja.

 

Malowanie natryskowe samochodów

Malowanie natryskowe to pewna, choć wydawało by się, że często to tylko  tradycyjne lakierowanie, a jednak w wielu przypadkach ta metoda sprawdza się , szczególnie gdy  chodzi o malowanie wielkogabarytowe, a takimi są samochody ciężarowe.  Malowanie natryskowe to metoda napylania farb i lakierów na blachy karoserii, ram, burt  i felg.

Malujemy  farbą podkładową oraz farbą chlorokauczukową oraz ich montaż.
Gwarantujemy solidną i długotrwałą ochronę antykorozyjną. Znani jesteśmy z szybkiej realizacji wykonywania  naszych usług.

Kontakt i Dojazd

mapa

TS Tomasz Stempowski
ul. Husarów 1
(dojazd od Cukrowej)
71-005 Szczecin
tel. 510 026 079
tel. 514 191 672
email: ts@stempowski.pl

Teraz na Stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości 
PIASKOWANIE SAMOCHODÓW - Osobowych - Ciężarowych - Zabytkowych - Karoserii - Felg - Części